LAKKA soojustusega seinaplokid.

"Soojusta soojalt!"

Hinnapäringud ja info: myyk@soojustus.eu

Info: Tel. +372-56696549

LAKKA soojustusega seinaplokid.

Lakka soojustusega seinaplokke on saadaval kahe eri soojusjuhtivusega plokid. Eestis kehtivate normatiivide kohaselt on soovituslik seina soojusläbivuse näitaja U vahemik 0,12 ... 0,22 W/m²K.

Lakka soojustusega seinaplokkide eelised:

Lakka plokkidega saate väga hea soojustuse välisseinad ja sisekliimat tasakaalustava lahenduse. Betoon salvetab talvel liigse soojuse ja annab selle hiljem järk-järgult siseruumidesse tagasi.

Suvel jälle salvestab päevase liig kuumuse ja õhtustel jahedamatel tundidel loovutab soojuse tagasi ruumidesse.

Samuti on betoonist seinad tugevad ja neile on lihtne kinnitada erinevaid riiuleid, kappe, valgusteid jne.

Õõneplokidega välisseinte sisse saab hästi eelpaigaldada, vajaliku juhtmestiku ja muud elektritarvikud.

Ei vaja meie tingimustes lisasoojustust, seega hoiad paigaluse pealt aega ja raha kokku.

Plokid tehases mõõtu lihvitud, see tagab kiire paigalduse objektil.

Et soojustus on kahe betoonpinna vahel ja samast plokist laotakse kõik avade ületused, siis puudub võimalus külmasildade tekkeks.

Paigaldusel kasutatakse vähepaisuvat montaazivahtu ja "Lego klotside" ladumis süsteemi. Töö kiire ja väheste kadudega, puuduvad külmasilda tekitavad betoonist horisontaalvuugid.

Et tegemist õõnesplokkidega, siis objektil järelvalu tehes võidate rahas. Kaubabetoon alati odavam, kui valmis toode, samuti saavad nii seinad monoliitse tugevuse.

Ei ole vaja tellida eraldi silluseid, sobivad samad plokid, kui kasutada lisatellimuses saadavaid metallist T-talasid.

Et plokid on siletate külgedega, on lihtne teha nii välis, kui ka siseseina viimistlus.

Välja toodud hinnad on aluseks konkreetse pakkumise tegemiseks. Et saada täpse hinnapakkumine, palun saatke myyk@soojustus.eu e-mailile soovitud plokkide nimi, kogus, nurkade koguarv. Samuti objekti aadress ja mis võimalused on teil kaupa vastu võtta. Sellest oleneb, kas saame saata plokid otse tehasest rekkaga objektile (kliendi poolne mahatõste tehnika kohapeal tagatud)või, siis vajadusel teha vahelaadimine ja saata plokid tõstukiga autoga. Klient peab alati garanteerima, et objektile pääseb raskeveokiga. Telefoni teel me hindasid ei paku, sest iga objekt on erinev. Palume mõistvat suhtumist. Tavaliselt tarneag ca. 1-2 nädalat.

 

EKO+400 Energiakivi, U-arv 0,16 W/m²K. Hind: 11.-/tk

Lakka_seinaplokk_EKO+ 400Lakka_seinaplokk_EKO+ 400Lakka_seinaplokk_EKO+ 400Lakka_seinaplokk_EKO+ 400_nurgakivi

EMH 400 plokk, U-arv 0,17 W/m²K. Hind: 9,20.-/tk

Lakka_seinaplokk_EMH-400Lakka_seinaplokk_EMH-400Lakka_seinaplokk_EMH-400Lakka_seinaplokk_EMH-400_nurgakivi

 

EKO+400 Energiakivi

EMH 400 plokk

Täis valatav betoonplokk. Väga hea soojustusega 400mm seinaplokk. Kõik plokid on järeltöötlusel mõõtu lihvitud, see kiirendab plokkide ladumist objektil. Et ploki üks osa on õõnes, siis selle täisvalamisega objektil säästad pea 40% tavaploki hinnast. Betooni tarve ca. 67 l/m². Massiivne sisekoorik tagab soojuse salvestuse ja sellega säästad energiakuludest. Samuti suvel aitab tasakaalustada suvekuumust sisetingimustes. Plokid liimitakse vähepaisuva montaazivahuga nagu "Lego" klotsid. Kiire ja lihtne paigaldus. Samade plokkidega saab ehitada silluseid, kasutades lisa tellimuses olevaid metallist T-talasid, samuti puuduv võimalus külmasildade tekkeks. EKO+400 Energiakivi on väga hea heliisolatiooni kindlusega. Ø8mm, ümarterast kasutatakse igas teises kivireas. Vertikaalselt kasutatakse ümarterast avade servades.

EMH-400 plokk, sobib hästi nii vundmanedi, kui ka maja välisseinade ladumiseks. Peale paigaldust, ploki mõlemas ääres olevad õõnsused täidetakse betooniga. Kõik plokid on järeltöötlusel mõõtu lihvitud, see kiirendab plokkide ladumist objektil. Et ploki mõlemad ääred on õõnsad, siis selle täisvalamisega objektil säästad pea 80% tavaploki hinnast. Betooni tarve ca. 113 l/m². Massiivne sisekoorik tagab soojuse salvestuse ja sellega säästad energiakuludest. Samuti suvel aitab tasakaalustada suvekuumust sisetingimustes. Plokid liimitakse vähepaisuva montaazivahuga nagu "Lego" klotsid. Kiire ja lihtne paigaldus. Samade plokkidega saab ehitada silluseid, kasutades lisa tellimuses olevaid metallist T-talasid, samuti puuduv võimalus külmasildade tekkeks. EKO+400 Energiakivi on väga hea heliisolatiooni kindlusega 52 dBA. Ø8mm, ümarterast kasutatakse igas teises kivireas. Vertikaalselt kasutatakse ümarterast avade servades.

Mõõdud

400 x 598 x 200 mm

Kaal kg/tk

27 kg/tk

Betooni tarve l/tk

n. 8 l/tk  EMH-nurgakivi n.13,5 l/tk

Kogus, seina

8,33 tk/m²

Kogus tk /alusel

36 tk/alus EMH-nurgakivi 30 tk/alus

Kaal/alus

990 kg/alus EMH-nurgakivi 830 kg/alus

 

 

Mõõdud

400 x 598 x 200 mm

Kaal kg/tk

27 kg/tk

Betooni tarvel/tk

n. 13,5 l/tk

Kogus, seina

8,33 tk/m²

Kogus tk/alus

EMH-400 grafit 36 tk/alus EMH-400 nurgakivi   30 tk/alus

Kaal/alus

EMH-400 grafit 990 kg/alus EMH-400 nurgakivi 830 kg/alus

Lakka_plokidLakka_plokidLakka_plokid

 

 

LAKKA soojustusega seinaplokid.

"Soojusta soojalt!"